Aparthotel Globus
***
91 Dietla Street, Krakow, Poland, 31-031
Online rezervace. Ceny od PLN127.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od PLN127
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Globus Rooms & Apartments is a 3-star hotel ideally situated in Krakow’s Old Town, just a few-minute walk away from Kazimierz and the Main Market Square. This charming hotel offers excellent services, free Wi-Fi access and a convenient internet cafe.

Globus Rooms & Apartments boasts modern, comfortable en-suite guestrooms for up to 4 adults. Each is equipped with a LCD satellite TV, hypoallergenic linen, tea/coffee making facilities and a work desk.

Each morning, a tasty breakfast buffet is available. Guests without laptops can make use of Globus' comfortable internet cafe situated on the ground level.

The hotel’s business centre is available 24-hours-a-day. The hotel concierge will assist guests with car rental and airport transfers, tourist information and bookings for sightseeing tours throughout the city and surrounding areas.

The area surroundings include most of Krakow's outstanding restaurants, lively nightlife, cultural attractions and shopping.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Aparthotel Globus je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...Location, hotel staff, cleanliness, room... excellent...
Celkové hodnocení: 10.0
(z 10) Na základě 2 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Krakow, Poland (KRK-John Paul II - Balice) - 6.38 mi
  • Katowice, Poland (KTW-Pyrzowice) - 47.97 mi
  Muzea
  • Artemis Gallery - 0.33 mi
  • Jan Fejkiel Gallery - 0.38 mi
  • Galicia Jewish Museum - 0.42 mi
  • Archeological Museum - 0.44 mi
  • Historical Museum of Krakow - 0.45 mi
  • Ethnographic Museum in Krakow - 0.53 mi
  • Krypta u Pijarow Gallery - 0.55 mi
  • Piano Nobile Gallery - 0.59 mi